Wybrane Referencje

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat oferowanych przez nas usług.

„Multiplant” w okresie 2014-2015 wykonał na podstawie umowy ramowej prace na rzecz PSE S.A. Oddział w Katowicach związane z wycinką drzew i krzewów pod liniami 220 i 400 kV na terenie KZSiŁ Łagisza, KZSiŁ Byczyna, KZSiŁ Wielopole i KZSiŁ Bujaków. Łącznie zrealizowano prace na obszarze o pow. 245 ha oraz wycięto     32 968 szt. drzew. Wszelkie prace były wykonane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami. Firma wykazała się bardzo dobrą organizacją pracy oraz dużym doświadczeniem…

Z-CA Dyrektora Pionu Usług Sieciowych - Krystian Chiliński

Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Pobierz PDF

Koksowania Przyjaźń S.A. – potwierdza, iż Przedsiębiorstwo „Multiplant” usunęło oraz dokonało utylizacji odpadów pozrębowych 1132 sztuk drzew jak również porastające przedmiotowy teren krzewy. Wymieniony zakres robót wykonany został z należytą starannością i terminowo ukończony.

Prezes Zarządu - Edward Szlęk

Koksownia Przyjaźń S.A., Pobierz PDF

Zadanie dotyczące usługi remineralizacji gruntów o pow. 3 hektarów w Siemianowicach Ślaskich zostało wykonane w sposób fachowy i z należytą starannością, w ustalonym terminie. Polecamy P.P.U. Multiplant do realizacji podobnych zadań.

Wydział Ochrony Środowiska - Witold Dułak

Miasto Siemianowice Śląskie, Pobierz PDF

Przedsiębiorstwo „Multiplant” wykonało w latach 2006-2007 na nasze zlecenie prace związane z wycinkami drzew pod liniami. Wykonane prace zostały pozytywnie ocenione przez użytkowników linii. „Multiplant” znajduje się na naszej liście stałych podwykonawców.

Wiceprezes Zarządu - Hanna Zakrzewska

Elbud Katowice, Pobierz PDF

Wybrani Klienci,

którzy skorzystali z naszych usług:

Zobacz pozostałe referencje

które otrzymaliśmy w postaci zeskanowanych dokumentów

 

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Napisz do nas lub zadzwoń – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy ofertę współpracy.